Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Košík Pokladňa

Kategórie

Prečo s nami

Určite poznáš to porekadlo o tom, ako si každá líška svoj chvost chváli. Aj my v PRO-DIVE by sme radi poukázali na niektoré dôvody, pre ktoré si myslíme, že by si to mal(a) s nami skúsiť a absolvovať kurz potápania v našej škole.

Legitímnosť sme držiteľmi akreditácie Ministerstva školstva SR a ďalších potrebných povolení. Školenia a kurzy máme v Obchodnom registri a peniaze ktoré od Vás obdržíme budú riadne zaúčtované s odvedením patričnej dane.

Odbornosť a profesionalita - inštruktori našej školy sú riadne vyškolení, s medzinárodnou licenciou, aktívnym štatútom, pravidelne obnovovaným certifikátom predlekárskej prvej pomoci a kardiopulmonálnej resuscitácie. Všetci sú profesne poistení.

Bazénové lekcie – na rozdiel od niektorých iných škôl, výcvik u nás pozostáva aj z praktickej časti v bazénových podmienkach alebo v kontrolovanom vodnom prostredí. Bazén predstavuje veľmi vhodné prostredie, v ktorom z našich frekventatov väčšinou opadá úvodné napätie a výcvik väčšinou napreduje svižne.

Flexibilnosť – kurz, ktorý u nás začneš, môžeš pokojne dokončiť v iných destináciách po celom svete. Ak ho z akýchkoľvek príčin musíš prerušiť, nie je problém ho dokončiť aj po dlhšom časovom úseku. V rámci medzinárodného „Refferal programu“ môže výcvik dokončiť aj iný inštruktor hoci aj na druhom konci sveta.

Materiál a vybavenie – požičovňa našej školy je vybavená dostatočným množstvom značkového potápačského materiálu na svetovej úrovni, ktorý kompletne poskytujeme v cene kurzu. Okrem rekreačných setov, poskytujeme budúcim potápačom na požiadanie aj možnosť potápania v technickej konfigurácii výstroja.

Prestíž – ako najstaršia súkromná škola potápania v regióne, sme si časom získali solídne meno, ktoré je zárukou kvality. Po dnes sme úspešne vyškolili vyše 4.000 rekreačných, technických aj profesných potápačov. Materiálne i kádrovo zabezpečujeme výcvik viacerých uniformovaných zložiek akými sú: Banská záchranná služba, Vodná záchranná služba, tréning príslušníkov poriadkovej polície MV SR aj špeciálnych jednotiek OS SR.

A úvaha na záver:
Bezpečnosť – je ústredným mottom, všade prítomným prvkom aj najvyšším princípom nášho výcviku. PRÁVE BEZPEČNOSŤ JE DÔVODOM, PREČO KURZ POTÁPANIA MUSÍ OBSAHOVAŤ VŠETKY NÁLEŽITOSTI, PREDPÍSANÝ POČET TRÉNINGOVÝCH JEDNOTIEK AJ VÝSTROJ NA POŽADOVANEJ ÚROVNI. Domnievame sa, že preto nie je možné ho skracovať alebo ponúkať za „neuveriteľne“ zľavené ceny.