konzola SU CB-2 IN LINE/300/45

Zľava -3%
219 € s DPH 212 s DPH / ks 176,7 € bez DPH / ks
Na objednávku. Info: 0903 755466, info@pro-dive.sk

Suunto CB-2 IN LINE/300/45 COMBO je modulárna konzola, do ktorej je vsadený analógový tlakomer na meranie tlaku plynu vo fľaši a analógový hĺbkomer na meranie aktuálnej hĺbky ponoru.

Výrobca:
Obj. čislo:
SS005249210

konzola SU CB-2 IN LINE/300/45

Suunto  CB-2 IN LINE/300/45 COMBO  patrí do modulárneho konceptu Suunto CB-In-Line Combo konzoly, ktorý umožňuje vytvoriť si osobnú konzolu podľa svojich špecifických potrieb. Konzola je navrhnutá tak, aby ju bolo možné rozšíriť pomocou ľahko pripojiteľných modulov Suunto meracích prístrojov. Jednotlivé meracie prístroje (tlakomer, hĺbkomer, počítač, kompas) sa montujú do odolného puzdra konzoly a zapadajú do seba ako bloky stavebnicového systému. Puzdro konzoly zároveň chráni jednotlivé prístroje voči nárazom alebo mechanickému opotrebovaniu. Tento spôsob konštrukcie konzoly umožňuje zostaviť rôzne variácie kontrolných meracích prístrojov vrátane kompasu do jedného kompaktného panelu. Konzola je ukončená upevňovacím očkom.

CB-2 IN LINE/300/70 je základná Suunto modulárna konzola, v ktorej je v línii zasadený extrémne kompaktný analógový tlakomer Suunto SM-36 a presný analógový hĺbkomer Suunto SM-16. Tlakomer SM-36 je vybavený bezpečnostnou trubicou typu „pin“ a prevodovým mechanizmom, ktorý poskytuje výnimočnú presnosť a trvanlivosť. Ľahko čitateľný a jasne svetielkujúci číselník poskytuje  vynikajúcu čitateľnosť a to aj v náročných podmienkach za zníženej viditeľnosti. Suunto SM-36 je prístroj vhodný na meranie tlaku plynu vo fľaši až do 300bar. Hĺbkomer SM-16 je analógový prístroj na meranie hĺbky až do 70 m. Pracuje na princípe tlakomerného mechanizmu spoľahlivej Bourdon trubice s prevodový systémom, indikátorom maximálne hĺbky, ovládacím prvkom pre nastavenie polohy ručičky na nulu pri zmenách nadmorskej výšky. Údaje sa ľahko odčítavajú na pozadí fluoreskujúceho číselníka. Maximálnu hĺbka ponoru sa zaznamenáva pomocou farebne odlíšenej vlečnej ručičky.

Kľúčové vlastnosti

·       Modulárny dizajn konzoly CB-In-Line – kombinovaná konfigurácia pomocou ľahko pripojiteľných modulov.

·       extrémne odolná a flexibilná.

·       Konzola zostavená z modulov tlakomera SM-36 a hĺbkomera SM-16.

·       Rozsah tlakomera – 300bar.

·       Rozsah hĺbkomer – 45m.

·       Jasný fluoreskujúci displej.

·       Kompatibilná so Suunto rýchlospojkou.

·       HP Miflex karbon HD hadica.

·       Vynikajúca kvalita, spoľahlivosť a presnosť.

·       Vyrobená vo Fínsku.

 • Telefonické objednávky
  0903 755466
  02 68202000

 • Doprava zadarmo
  pre objednávky
  nad 200 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme
  do 24 hod.
 • Kamenná predajňa
  Gessayova 16,
  851 03 Bratislava

 • Otváracie hodiny
  pondelok - piatok
  9,00 - 18,00

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.