konzola AP COMBO 2

Zľava -3%
 • konzola AP COMBO 2
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
269 € s DPH 261 s DPH / ks 217,5 € bez DPH / ks
Na objednávku. Info: 0903 755466, info@pro-dive.sk

Apeks COMBO 3 je analógová konzola integrujúca tlakomer, hĺbkomer  a kompas do jedného kompaktného puzdra. Konzola jasne zobrazuje aktuálny tlak, hĺbku a azimut na ciferníku za ľubovoľných svetelných podmienok.

Výrobca:
Obj. čislo:
NS135115

konzola AP COMBO 2

Apeks COMBO 3 je analógová konzola, ktorá v malom štýlovom puzdre s HP hadicou kombinuje v sebe veľmi presný tlakomer, hĺbkomer a kompas. Meracie prístroje jasne a zreteľne zobrazujú hodnoty tlaku plynu v potápačskej fľaši, aktuálnu hĺbku ponoru a nastavený azimut na ciferníku s fosforeskujúcim pozadím pre ľahšie odčítanie údajov aj v podmienkach zhoršenej  viditeľnosti.

Tlakomer je veľmi presný analógový tlakomer s priehľadnou a ľahko čitateľnou luminiscenčnou stupnicou s rozsahom 0 – 360 bar. Tlakomer pracuje na princípe Bourdonovej trubice, ktorý spoľahlivo poskytuje potrebné informácie o tlaku (množstve dýchacieho plynu) v tlakovej nádobe. Ciferník tlakomera bol navrhnutý s dôrazom na čitateľnosť (prehľadné usporiadanie, veľké čierne čísla na fosforeskujúcom podklade), vďaka čomu sú údaje na ňom zreteľné aj pri zníženej viditeľnosti. Tlakomer vyrobený z poniklovanej mosadze je zasadený do odolného puzdra, ktorý chráni samotný merací prístroj a koncovku hadice pred poškodením. Priezor ciferníku je vyrobený z materiálu (netrieštivý polykarbonát) vysoko odolného voči nárazom. Pre väčšiu bezpečnosť je tlakomer vybavený pretlakovou kapsulou na jeho zadnej strane, ktorá bráni v prípade zlyhania vnútorného mechanizmu explózii priezoru.

Hĺbkomer je zasadený hornej časti konzoly a zobrazuje údaje o hĺbke v rozsahu od 0 do 70m na fosforeskujúcom ciferníku pomocou vnútorného mechanizmu merania hĺbky. Hĺbkomer má resetovateľný indikátor maximálnej hĺbky.

Kompas je zasadený na zadnej strane konzoly. Rám račne kompasu je robustný a možno ho ľahko otáčať aj v hrubých rukaviciach. Kompas disponuje ľahko čitateľnými, veľkými číslicami a značkami svetových strán na kompasovej karte. Svetelná kompasová karta so živým a jasným displejom umožňuje navigáciu v neznámom prostredí aj pri zlej viditeľnosti.

Kľúčové vlastnosti

·       Max. pracovný tlak: 360 bar.

·       Ľahko čitateľná stupnica v rozlíšení ± 5 bar

·       Jasný fosforeskujúci displej.

·       Otvorená Bourdonova trubica odolná voči nárazom

·       Jednosmerný poistný ventil.

·       HP gumená hadica v dĺžke 80cm.

·       Veľké očko na puzdre pre jednoduché upevnenie.

·       Rozsah hĺbkomera: 0-70m

·       Jasný fosforeskujúci displej.

·       Indikátor max. hĺbky.

·       Max. náklon kompasu: ± 15°

·       Odčítavanie azimutu zhora a zboku.

·       Fosforeskujúca kompasová karta.

 • Telefonické objednávky
  0903 755466
  02 68202000

 • Doprava zadarmo
  pre objednávky
  nad 200 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme
  do 24 hod.
 • Kamenná predajňa
  Gessayova 16,
  851 03 Bratislava

 • Otváracie hodiny
  pondelok - piatok
  9,00 - 18,00

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.